Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Na psychoterapia-uk.pl uzyskasz poradę psychologa UK.

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią poczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu fala emigracji w zasadzie zanikła, lecz nadal nie brak chętnych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Nierzadko jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć szereg kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt w Wielkiej Brytanii oraz związana z tym rozłąka z bliskimi, a także praca w obcym państwa, mogą rodzić wiele komplikacji, którym wyjątkowo ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz dochodzą także kłopoty z otrzymaniem pracy lub integracją ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju naprawdę trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie należy obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że historie opowiedziane w czasie rozmowy zostaną przekazane komuś innemu. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba skrywać kłopotów i niedoskonałości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, w jaki sposób uporać się ze stresem, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, za sprawą czego przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak obawiać się tego, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej psycholog.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339