opakowania szklane hurt

Zakupy w hurtowni opakowań szklanych – dlaczego warto?

Wytwarzanie żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć ludzkość nie zaprzestanie działalności. Mimo tego, iż sporą częścią rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to także branża, w której idealnie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do klienta ze swoim autorskim, pysznym bądź zdrowym wyrobem. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać opakowane tak, żeby wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Atutem takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, ponieważ nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie to sposób na redukcję kosztów

Oczywiste jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, żurek lub pasty warzywne, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, ale ilości daleko przewyższające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie jest zatem dla niego nie tylko metodą redukcji wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami na ogół można oczekiwać sporego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u rodzimego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu również otrzyma opakowania dużo szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co znajdziemy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości słoiki oraz butelki ze szkła świetne do przechowywania soków, wina bądź piwa. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od wymiarów opakowań – po 500, 1600, a nawet 3200 sztuk danego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać nabyty towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z słoiczkami i butelkami hurtowo można również zamówić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki lub kapsle pasujące do danego rozmiaru opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]