Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Zamów słoik z kranikiem.

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Dużym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoiki mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem jest doskonałą dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on często stosowany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania soków, oranżad, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]