Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Zapoznaj się z ofertą Cadxpert na cadxpert.pl.

CadXpert jest jednym z wiodących na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D. Kluczową sferą działalności CadXpert jest sklep online, który w swoim asortymencie ma narzędzia do drukowania przestrzennego: drukarki 3D i skanery 3D. Drugim filarem jest możliwość zakupu oprogramowania CAD/CAM/CAE, jak również usługi: drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D. Znajdujące się w ofercie sklepu drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: SLA, PolyJet i FDM, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach DMLS, PolyJet, SLS, SLA i FDM.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor skanerów 3D oraz drukarek 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem marki Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem urządzeń firmy Formlabs oraz drukarek 3D firmy MakerBots. To największa w Polsce oferta aparatów do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i więcej niż dwadzieścia modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje szeroki katalog materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też materiały specjalistyczne, takie jak: Ultem 1010, Nylon 12 CF i inne (biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne, dentystyczne itd.). Poza materiałami eksploatacyjnymi i akcesoriami firma CadXpert oferuje również filamenty, żywice fotopolimerowe i inne tworzywa stosowane do druku 3D.

Drukarki 3D specjalistyczne i biurkowe

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do przedsiębiorców, specjalistów i przedstawicieli rozmaitych sektorów (sprzęt firmy Stratasys), jak i klientów indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot). Firma CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procedurą wydruku 3D, potrzebuje skonsultować ze specjalistami projekt bądź możliwości technologiczne konkretnego sprzętu z asortymentu sklepu, powinien przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert gwarantuje również wszechstronną obsługę posprzedażową: wsparcie techniczne oraz merytoryczne, przeszkolenie pracowników z obsługi kupionych sprzętów czy opiekę serwisową oraz pogwarancyjną.

Drukarki 3D – nie tylko dla ogromnych korporacji

Jak kształtują się koszty narzędzi do druku przestrzennego – drukarek i skanerów 3D? Nawet nieduże lub średniej wielkości przedsiębiorstwo może zakupić profesjonalną drukarkę lub skaner 3D. Zainwestowanie w specjalistyczne urządzenie do druku przestrzennego szybko się zwróci – w ramach sektorów, jak m.in. stomatologia, motoryzacja, medycyna oraz odlewnictwo, samodzielne drukowanie i prototypowanie, a nie outsourcing tych czynności, będzie znaczną oszczędnością dla budżetu firmy.
Sektor narzędzi do drukowania przestrzennego dynamicznie ewoluuje – wraz z postępem idą pionierskie technologie oraz możliwości, na które niegdyś było stać wyłącznie ogromne koncerny. Współcześnie – dzięki spadkowi cen drukarek 3D i materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały też mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z roku na roku obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych, bowiem narzędzia do drukowania przestrzennego są bezustannie rozwijane i ulepszane. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do najistotniejszych z nich zaliczyć należy redukcję kosztów i przyspieszenie procesu produkcji.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]