Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Zobacz, gdzie kupić balon do wina, wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania napojów domowej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako pomysłowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin, imienin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, 18 urodzin, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Urządzasz wesele i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe balony do wina wyprodukowane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]