chemia profesjonalna sklep internetowy, środki czystości, środki czyszczące

Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Żeby utrzymać porządek – tak w domu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – niezbędne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z trudnymi zabrudzeniami, gwarantując łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii profesjonalnej?

Profesjonalna chemia przemysłowa – dla kogo?

Asortyment chemii gospodarczej skierowany jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty sporządzone z myślą o pozbywaniu się specyficznych zabrudzeń, m.in. kamienia kotłowego, graffiti, wykwitów pleśni lub tłustych osadów.

Chemia profesjonalna – ochrona powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają też na pielęgnację oraz zabezpieczenie powłok szczególnie narażonych na wandalizm i szkodliwe działanie różnych czynników. Znajdziemy między nimi impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia metali przed korozją, środki chroniące przed graffiti, a także specjalne powłoki polimerowe i akrylowe. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed zabrudzeniami, ale także nadają im ładny wygląd.

Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]