Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Więcej informacji o Renault części zamienne uzyskasz tutaj.

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku Polacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika oraz podwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne podzespoły.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]