Jakie sztuczne rzęsy wybrać – w kępkach czy w paskach?

Przedłużane rzęsy zamówisz na https://houseofbeauty.com.pl/c/53-rzesy.

Długie i gęste rzęsy to najwspanialszy atrybut kobiety. Obecnie także panie, których los nie obdarzył ciemną oprawą oczu, mogą onieśmielać porywającym spojrzeniem – wystarczy, że nałożą sztuczne rzęsy. Z jakich materiałów są one wykonane i czy wyróżniają trwałością?

Przedłużane rzęsy – typy

Przedłużane rzęsy to łatwa i niezawodna metoda na idealne wykończenie makijażu. Pragniesz zaopatrzyć się wysokiej jakości przedłużane rzęsy, które zapewnią trwałe i widowiskowe efekty? Najlepszym rozwiązaniem są rzęsy na pasku oraz w formie kępek. W pierwszym wypadku wszystko co należy wykonać to nakleić pasek do skóry powieki górnej tuż nad linią naturalnych rzęs – rezultat jest momentalny. Sztuczne rzęsy w kępkach są przeznaczone z kolei do zagęszczania włosków, lecz można ich użyć jedynie na zewnętrznych częściach powiek. Obecne w sklepach modele rzęs są wytwarzane z wysokiej klasy polimerów, przykładowo z poliestru, ale także z naturalnych materiałów, takich jak wyjaławiane ludzkie włosy, proteiny jedwabiu lub włoski pozyskane z norek. Obecnie popularne stają się również rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – nie zapomnij o akcesoriach

Sztuczne muszą być nie za ciężkie, aby nie obciążać powieki i zapewniać maksymalny maksymalny komfort, a przy tym łatwe do nałożenia i bardzo trwałe. W sklepach znajdziemy zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku wspaniale sprawdzające się na wytwornych imprezach. Masz już sztuczne rzęsy? Miej na uwadze, że do ich zakładania niezbędne są dodatkowe przybory – hipoalergiczny klej nie wywołujący reakcji alergicznej, a także pęseta. Po usunięciu sztucznych rzęs, powinno się także zastosować na skórę specjalną odżywkę wzmacniającą prawdziwe rzęsy.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]