Etykiety na wódkę weselną – podziękuj gościom za przybycie

Nie szukaj już więcej! Tutaj znajdziesz etykiety na bimber.

Tradycja ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zalążka najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie zabrać alkoholu na urodziny, Sylwestra czy wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni przyniosą to samo?

Etykiety na wódkę – podziękuj rodzinie oraz znajomym

Na weselach trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale też dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki upominek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą również stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o imionach Pana i Pani Młodej, podziękowanie za przybycie czy miejscu i dacie wesela. Etykiety na butelki można nabyć w najrozmaitszych wzorach i odcieniach, więc bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Rzecz jasna personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie urodzinowej.

Ozdabiaj domowe trunki wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można dekorować flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli przetwarzasz swoje soki, nalewki czy wina, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę każdej butelki. Na dodatek flaszki można również oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]