Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D? Sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się wyłącznie na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzydziestu lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Ocenia się, że wykorzystując drukarki 3D oraz inne urządzenia Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas poświęcony na proces produkcyjny praktycznie o 90%. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy usług i drukarek 3D, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny wiodący producent drukarek 3D. Czym charakteryzuje się ta firma w branży urządzeń do druku 3D? Formlabs tworzy bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w autorskiej, innowacyjnej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się ergonomiczną budową i nieskomplikowaną obsługą. Czym autorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych elementów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można otrzymać tożsame prototypy, do czego dąży się zwłaszcza w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla biznesu, edukacji, przemysłu

MakerBot wytwarza wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy są szeroko stosowane w przeróżnych gałęziach biznesu, edukacji, przemysłu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny oraz dokładny, a w czasie procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie tworzą się wypaczenia.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]