Czepki, kombinezony, rękawice – odzież robocza polskiej produkcji

Odzież ochronną jednorazową kupisz na globalhygiene.pl.

Sektor spożywczy musi spełnić wyśrubowane standardy na każdym etapie produkcji. Z tej przyczyny nadzwyczaj ważne jest, aby załogi zakładów i fabryk produkujących żywność były zaopatrzone w wysokiej jakości ubranie ochronne, zatwierdzoną do użytkowania w tej branży. Firmy mogą zamówić takie artykuły między innymi w Global Food Hygiene, które jest krajowym producentem i dystrybutorem jednorazowej odzieży roboczej.

Global Food Hygiene – co należy wiedzieć o tej spółce?

Marka Global Food Hygiene funkcjonuje na krajowym rynku od przeszło 5 lat, a odniesione tu sukcesy pomogły jej w 2020 roku otworzyć się też na rynki zagraniczne. Obecnie w asortymencie firmy znajdują się moduły odzieży roboczej, takie jak maski higieniczne, w tym także te okrywające zarost, czepki i czapki, obuwie, rękawice jednorazowe i wielokrotnego wykorzystania (z metalu) oraz kombinezony. Jednym z podstawowych produktów Global Food Hygiene są jednorazowe fartuchy foliowe w rolce opracowane osobiście przez grupę ekspertów marki i produkowane z pomocą autorskiego wykrojnika. Global Food Hygiene może poszczycić się grupą przeszło 800 odbiorców, którzy korzystają z jej artykułów. Produkcja również przedstawia się imponująco – linię produkcyjną opuszcza każdego miesiąca plus minus 700 tysięcy fartuchów.

Co charakteryzuje tego producenta jednorazowej odzieży ochronnej?

Warto podkreślić, że spółka Global Food Hygiene wciąż stara się sprostać potrzebom swoich klientów, nie tylko odnośnie różnorodności dostarczanych przez nią produktów. Firma stawia na nieprzerwany progres, wdrażając nowe rozwiązania logistyczne, jak i rozwijając zaplecze spółki (między innymi rozbudowując hale magazynowe oraz produkcyjne), za co przyznano jej kilka prestiżowych wyróżnień. Głównym zamysłem Global Food Hygiene jest konsolidacja poszczególnych procedur oraz ścisła współpraca między działami spółki, co w efekcie doprowadzi do osiągnięcia maksimum szybkości w realizacji zamówień tak, żeby były dostarczane do odbiorców w ciągu doby.

Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]