Celebrtyki – biżuteria noszona przez gwiazdy

Zamów celebrytkę.

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, iż każdy może znaleźć wariant idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra powleczonego złotem i złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet chcących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek sprawia, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można teraz w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki lub grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to kółeczko pełne albo z otworem, gwiazda, serduszko, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Kobiety zwykle dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, lecz również pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem nieprzeciętności oraz przekory.
Ogromną zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]