bagażniki dachowe

Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość walizek, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. W sprzedaży istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, a także listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezwykle popularne są też boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas jazdy. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – prosty montaż

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży i specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wymagających trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest łatwe i nie wymaga użycia wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają głównie osoby kochające aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce też na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których ze względu na wymiary nie umieścimy w środku samochodu.

AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]