Alternatywa dla kapsułek do ekspresów A Modo Mio – poznaj ofertę

Chcesz zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Kliknij tu.

Firm wytwarzających kawę są setki, jednakże Lavazza nieprzerwanie mieści się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Niewiele osób wie, że początek marki Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył mały obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy i produkowano ich oryginalne kompozycje. Ekspresowo zdobyły one serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza wciąż oczarowuje aromatem swoich mieszanek, określając normy również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Ekspresy do kawy w kapsułkach z kolekcji Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie smacznej, pachnącej kawy zajmuje wręcz kilkanaście sekund. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kapsułek produkowanych przez tego producenta. Aktualnie w sklepach kupić można mnóstwo odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko kosztują one mniej, ale tak samo wyróżniają się wysoką jakością.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – połączenia arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio znajdziemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do szeregu znanych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Avarizia Delicato lub Intenso Gola), pyszną kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), tradycyjnego włoskiego likieru (Sambuca) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]