Jaki kask na motor

Skieruj się tutaj, aby kupić kaskom motocyklowym.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz motocykl ani to, czy pokonujesz na nim drogę do miejsca pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie ekspedycje – kask to nakazany przepisami element garderoby każdego motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli który? / Właściwy kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki powinien być kask na motocykl?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się w czasie doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask znanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najodpowiedniej odpowiada twoim wymaganiom.
Na rynku ofert dostępne są różne warianty kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a też kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motocykl to kaski integralne, jakich skorupa wykonana jest z jednego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, ażeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają ochrony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu wygodne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to świetna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie testów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym materiałom są niezmiernie lekkie, a równocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Wśród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]