Zadbaj o swoich gości – organizacja wesela z profesjonalnym cateringiem

Catering weselny Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze.

Przyjęcia okolicznościowe, które są z reguły istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, śluby lub chrzty, od wielu już lat przestały być urządzane w mieszkaniach jedynie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Dziś są to imprezy, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Ewidentne jest więc to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie ułożyć jadłospisu, a następnie przygotować oraz dostarczyć dania uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy zabawa planowane jest na kilka godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawił się spory popyt na catering weselny.

Dlaczego warto zamówić catering na wesele?

Urządzanie imprezy weselnej to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali, układanie listy gości i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i napojów podawanych podczas imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na weselu musi mieć właściwą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, by stoły były prawidłowo nakryte i pięknie przystrojone, potrawy były wyśmienite i atrakcyjnie ułożone na talerzach, a także aby obsługa na czas serwowała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają wykwalifikowanych szefów kuchni, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Catering na wesela – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi regułami, nie tylko w kwestii atrakcji dla zaproszonych, ale również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowany uprzednio spis proponowanych dań głównych, trunków i przekąsek dopasowanych do stylistyki wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy albo otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może więc osobiście skompilować jadłospis z sugerowanych potraw. Wypada jednak podkreślić, iż firmy oferujące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i nierzadko na prośbę klienta zgadzają się przygotować niecodzienne kompozycje dań.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]