parking lotnisko kraków balice

Utwardzony parking przy lotnisku – zostaw tu auto i ciesz się wakacjami

Największe zalety podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zyskały ogromne uznanie, to szybkość, możliwość przybycia nawet w bardzo odległe miejsca naszego globu i wygoda. Wyjazd, którego elementem jest lot, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia problem dojechania na lotnisko – a multum osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne kłopoty połączone z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Wylatujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem samochodu czuwać będą stróże, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, zatem nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będzie miejsca zostawić pojazdu. Cały teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niesłychanie ważne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na asystę jego personelu

Decydując się na ofertę parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się również licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia możliwość skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą uzyskać asystę obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. ujście powietrza w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]