Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Na pandaparking.pl znajdziesz więcej informacji o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking w okolicy lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych pojazdów pilnuje monitoring i całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż nikt niepowołany nie będzie miał dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu lub autobusie.

Parking długoterminowy – dlaczego warto korzystać takiej oferty?

Dużym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking proponuje także darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Dodatkowym atutem jest również bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]