Serwis okien – powierz go specjalistom

Więcej informacji o serwisie okien PCV na https://www.serwismeteo.pl.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona profesjonalny serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, rozszczelniane oraz otwierane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy promieniowanie słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy działające z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]