Organizacja imprez firmowych – postaw na klimatyczne sale do wynajęcia

Sala do wynajęcia Kraków - poznaj aktualną ofertę.

Imprezy firmowe to nie tylko weekendy integracyjne bądź grille dla pracowników i ich rodzin, które mają na celu ukształtowanie głębszych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, aby celebrować otrzymane nagrody, jak również przeróżne bankiety dla wspólników biznesowych, szkolenia i sympozja. Takie wydarzenia muszą być dobrze zaplanowane, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Poszukujesz miejsca na urządzenie imprezy firmowej? Nie wynajmuj zwykłej sali!

O ile nie posiadamy w budynku firmy pojemnych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich eventu, warto szukać propozycji wynajmu sal, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych gości wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoją estetyką do rangi organizowanej uroczystości. Ważne spotkania dla wspólników spółki, w czasie których świętowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Wypada w takich sytuacjach zaplanować event w wyjątkowym miejscu, które stanowczo zaakcentuje doniosłość uroczystości. Z kolei jeśli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższej okolicy sali trzeba postawić na lokal, zlokalizowany w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej

Planując event firmowy nie wolno przeoczyć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Trafnym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dostarczenie we wskazaną lokalizację smakowitych potraw dla obecnych, ale również doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zapewnienie obecnym na sali doskonałej obsługi. Należy więc postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu, jak również doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko apetyczne, ale i perfekcyjnie prezentujące się dania.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]