Opieka nad grobami

Jeśli chcesz zlecić sprzątanie grobów Kraków, wejdź na http://www.pong-malopolska.pl.

Oblicze grobów naszych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często proponują również inne usługi, czyli zakładanie siedzeń oraz doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, jakie będziemy musieli zapłacić osobom opiekującym się grobami naszych bliskich są bardzo różne. Zależne są w szczególności od zakresu pomocy – kiedy decydujemy się na tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu zł co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż koszty zależne są również od wielkości nagrobków, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]