sprzątanie strychów i piwnic Kraków, utylizacja mebli Kraków

Na czym polega profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic?

W większości domów obecne są piwnica oraz strych. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te pełnią rolę składzików na rozmaite starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie potrzebujemy, przenosimy bądź do piwnicy, bądź na strych. Co wówczas, gdy ta zaniedbana powierzchnia nieruchomości okaże się być nam potrzebna? Wtedy warto postawić na usługi świadczone przez profesjonalną firmę, która w proponowanej ofercie ma sprzątanie strychów , a także piwnic.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Stawiają na nie ci, którzy z różnych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale także meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu bądź w piwnicy schowaliśmy nieużywane fotele, kanapy, szafy bądź meblościanki. Wyniesienie ich we własnym zakresie jest nie lada wyzwaniem. Należy pamiętać, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko dwa razy w ciągu roku, ponieważ zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze oferują fachowe firmy?

Profesjonalne firmy zajmujące się opróżnianiem strychów i piwnic są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, dbając o ich zgodną z prawem utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, aby podczas prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]