Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Szukasz pełnej oferty sali weselnej pod Krakowem? Świetnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych oraz sproszeni goście będę pamiętać przez wiele miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nią się pojawi, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten wyjątkowy wieczór w komfortowych warunkach.

Dom weselny – sprawdź jego odległość od kościoła oraz pojemność

Szukając sali na wesele nowożeńcy powinna wziąć pod uwagę kilka znaczących czynników. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, żeby mieć pewność, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, żeby mieli salę do tańca. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie bezproblemowy. Jeśli na ślub zaproszona jest rodzina i znajomi z dalekich krańców Polski, warto poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Kolejną kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc przygotowanie menu, udekorowanie stołów i znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Takie obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują wsparcie w obszarze kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – dom weselny na ponad setkę zaproszonych

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne odbywają się od wielu dekad, a każde z nich ma zniewalającą oprawę. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę hotelową. Podróż orszaku weselnego z kościoła do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli w przybliżeniu pół godziny.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]