Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty usługi cateringowej!

Kiedy aranżujesz ważny event biznesowy bądź prywatny, na który zapraszasz znaczną liczbę uczestników, zazwyczaj nie będziesz mógł osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując szybkie przekąski i soki w najbliższym sklepie – prestiżowe imprezy najczęściej potrzebują właściwej oprawy również w kwestii posiłków. Zatem nie godzi się stawiać na stolikach gości po prostu ciasteczek i słodkich napojów. W takich wypadkach idealnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringową? Wyraźnie przedstaw własne oczekiwania

Podmioty oferujące usługi cateringu zazwyczaj świadczą parę jego rodzajów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań wigilijnych, jak również catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji ślubów, chrztów lub komunii. Oferty te są odpowiednio dopasowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, przez co znacznie różnią się m.in kosztem i katalogiem potraw sugerowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować własne oczekiwania, lecz jednocześnie być także otwartym na jego rady. Przecież dla caterera pomoc w obsłudze eventów różnego rodzaju to chleb powszedni, więc długoletnia praktyka w tym obszarze sprawia, że może on znaleźć rozwiązania, które trafią w gust ogółu zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – doświadczona kadra kelnerska i wykwintne potrawy

Przyrządzanie posiłków już dla skromnej liczby gości może być niełatwym zadaniem, głównie wtedy, gdy jesteśmy zmuszeni zrobić to samemu. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który możemy przeznaczyć na skoordynowanie innych kluczowych aspektów eventu. Daje to również sposobność poczęstowania uczestników rewelacyjnymi potrawami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Trzeba jednocześnie podkreślić, że istotnym przymiotem dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich kompozycja. Poza tym firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez zapewniają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]