Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

Więcej w temacie Flobo na https://tinyurl.com/y97kjgk9.

Przedsiębiorcy stale poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a jednocześnie zredukować czas poświęcony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla ogromnych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko największych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca obsługują tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, podmiotów oferujących usługi i biur podróży

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje należności abonamentowe, więc świetnie sprawdzi się w uczelniach językowych lub prywatnych, czyli tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]