Wytrzymałe blachy trapezowe na dach – niedrogie rozwiązanie

Jeśli szukasz blachy trapezowa, koniecznie odwiedź ten adres.

Blachy trapezowe tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być stosowane zarówno w przypadku posiadłości jednorodzinnych, jak i składów czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Blachy trapezowe dachowe – ekonomiczne a zarazem mocne pokrycie

Nazwa blach trapezowych czerpie od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda ekipa budowlana. Budulec ten jest ceniony także z uwagi na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie pociągają za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę materiału i prosty montaż, blacha trapezowa jest coraz szerzej stosowana do wykonywania pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się doskonałą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową może wytrzymać w dobrym stanie przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe czynniki atmosferyczne.

Gdzie można zastosować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa świetnie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o nieskomplikowanej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze prezentuje się na budynkach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być także wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych względów nie można stosować standardowych dachówek ceramicznych. Trapez na dach będzie również perfekcyjnie prezentować się jako uwieńczenie składnic, wiat bądź obiektów gospodarczych. Blachy trapezowe na dach dachową należy zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, m.in. orynnowanie dachu.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08