Wynajem szalunków – dobre strony

Interesuje Cię oferta wypożyczalni szalunków Kraków? Wejdź na abcszalunki.pl/wynajem/, aby dowiedzieć się więcej.

Szalowanie to jedna z najczęściej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są ze sklejki, lecz spotyka się także wersje wykonane ze stali, a niekiedy nawet plastiku. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które pozwalają na osiągnięcie wymaganych rezultatów. Niestety ze względu na duże ceny nie wszystkie firmy remontowe mają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – szczególnie, że wynajem szalunków to obecnie bardzo często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Zakup własnych szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one do tego absolutnie potrzebne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą danej firmy, dobrze rozważyć zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Głównie ze względów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w roku jest bardziej korzystne niż ich kupno. Warto wspomnieć również o wygodzie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może generować pokaźne koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, która firma nam je zapewni. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla ekip budowlanych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki będą wytrzymałe oraz praktyczne. Bardzo istotna będzie też obsługa klienta – w sytuacji, gdy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wahania się warto z kolei skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa piszą wcześniejsi kontrahenci.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]