Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Jeśli chcesz kupić kontener otwarty, skieruj się na tę stronę.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję podczas prowadzenia robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontener na odpady budowlane – wybierz wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać z wielu wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, rolkowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je szybko opróżnić.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]