Jakie usługi świadczy architekt?

Na joannaklusak.com uzyskasz poradę architekta Kraków.

Pracownia architektoniczna świadczy szerokie spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które chcą osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domku, ale też adresuje ofertę do firm oraz instytucji publicznych. Architekt może przygotować pełny projekt obiektu, a potem czynnie pilnować rozwój robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować odbudowę domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych rezydencji.

Jak pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię nowatorskie, pomysłowe projekty budowlane? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się na tle innych budowli w okolicy? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie przytulny, a równolegle ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z obecnymi nurtami architektonicznymi.

Pracownia architektoniczna – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych czy budynków publicznych. Wykonane realizacje to m.in. budynki rekreacyjne, pensjonaty, biura i żłobki. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może także rozplanować przestronne i praktyczne szafy wnękowe, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]