blachy na rąbek, panele dachowe na rąbek

Co warto wiedzieć o panelach dachowych na rąbek?

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używana forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się je kupić? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek zyskują coraz szersze uznanie, bowiem wspaniale godzą ergonomiczność z zaletami estetycznymi. Mocną i pięknie wyglądającą blachę na rąbek stojący wykorzystuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też na dachach o zawiłej więźbie. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w formie niewielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest odporne na rdzę, trwałe oraz doskonale pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego bądź dworkowego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem zastosowanej technologii oraz solidności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną powłoką zapewniającą ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne oraz śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest sprzedawana w wielu wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blach na rąbek, warto kupić ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08