architekt wnętrz Kraków, projekty mieszkań Kraków

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których żyjemy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi dostajemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]