Atuty nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Kup nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu idealne rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pokojach zaaranżowanych w klasycznym stylu. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najistotniejsze parametry oraz możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają kilkanaście lat

Drewno to naturalny surowiec, który poprawnie pielęgnowany przetrwa w nienagannej kondycji nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako detal aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono przytulne i bardziej intymne. Obecne techniki umożliwiają doskonałe łączenie cech drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi charakteryzujących się wyrafinowanym designem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się małym stopniem rozszerzalności (czyli nie wypaczają się) i dobrą izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich powierzchni dowolnie wybranym kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, że tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach przeróżnego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i mieszkaniach zaprojektowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wykonane z dębu, mahoniu oraz sosny, wzory z progiem lub bez, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone lakierami na bazie wody oraz masę innych wariantów, które zachwycają estetyką i wyśmienicie się prezentują przez wiele lat.

Nowoczesne drzwi drewniane zamówisz również na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Potrzebujesz założyć w swoim gabinecie skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub nieszablonowych rozmiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które oferują nieodpłatny pomiar, konsultacje techniczne, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szkłem – m.in. szybami ornamentowymi, witrażowymi lub piaskowanymi, co z pewnością podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także wyposażone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]