Pozycjonowanie lokalne – szansa dla firm z Krakowa

Więcej informacji o pozycjonowaniu stron Kraków.

Popularność internetu oraz komfort użycia go w celu wyszukania potrzebnych artykułów i usług przyczyniła się do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie obecnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo założenie strony www nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – ważna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, funkcjonujących wyłącznie w określonym województwie bądź nawet w jednym mieście, na przykład w Poznaniu czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla mniejszych przedsiębiorstw

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów lub usług stosują najczęściej frazy lokalne, to znaczy mających w składzie nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “malarz kraków”, “sklep obuwniczy kraków” albo “ciastkarnia kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych podmiotów na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych posiada wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, np. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się projektowaniem stron www i pozycjonowaniem, optymalizacja od prawie 15 lat. Przez te lata dogłębnie poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również uaktualnienie treści. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]