Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Dowiedz się wszystkiego o sklepie WooCommerce.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i startujesz od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak ogromną popularnością mogą pochwalić się witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że ekspresowo opracowano wtyczkę dającą możliwość na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, posiada sporo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się łatwo spersonalizować z wykorzystując bezpłatne bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod rozmaite wyszukiwarki, co sprawia, że jest większa szansa na pozyskanie przyzwoitych pozycji w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dotrzeć do obszerniejszego kręgu nabywców. Na skutek instalacji stosownych wtyczek zwiększa się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim założyć bramki płatności i umożliwić klientom zlecenie przelewów za zakupy przykładowo przez DotPay.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też analizę wyników sprzedaży (opracowanie różnego typu statystyk) i podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce powierz specjaliście

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o jego ochronę przed atakami cyberprzestępców, wykorzystanie tylko potrzebnych, sprawdzonych wtyczek i właściwą semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą także blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowościach oraz promocjach lub publikować poradniki i omówienia sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]