Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Górskie wyprawy - dowiedz się więcej o ofercie na www.exploruj.pl.

Lubisz kop adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który ceni pewne i dobrze przygotowane eskapady w gronie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które preferują dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o ogromnych umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Z jakiej przyczyny powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Umożliwiają zarazem urzeczywistnienie marzeń oraz sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]