Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Kurs rysunku dla dorosłych Kraków - sprawdź korzystną ofertę.

Kochasz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pomoże Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce, a nawet za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają najlepsze efekty i życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej w każdy dzień, jak również konsultacji online.

Do kogo kierowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o pasjonatach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. grafika czy malarstwo. Na kursy tego typu zapisują się także osoby zainteresowane digital designem, projektowaniem wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to również digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pomaga kształtować zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co bez wątpienia zaprocentuje w przyszłości. Zajęcia prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]