Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Kurs digital painting - tu znajdziesz więcej informacji o aktualnej ofercie.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz obrabiać zdjęcia w Photoshopie, a także tworzyć fantastyczne postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jaki ma program?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak stosować maski i warstwy, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, prowadzą korekty i pomagają uczniom tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, reklamą, filmem i grami komputerowymi.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]