Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Kup kolczyki.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej wybieranych przez panie akcesoriów. Sprawdzają się na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy w czym leży tajemnica, że są tak chętnie kupowane, a także w jakich miejscach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych rodzajach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Mogą być wysadzane drogocennymi klejnotami albo zupełnie proste. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie powodują uczuleń uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc kupując je popatrzmy na numer próby oraz technikę ich wykończenia.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba skrupulatnie pielęgnować i na bieżąco eliminować śniedź, żeby stale wyglądały doskonale. Powinno się wycierać je regularnie miękką ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne balsamy czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki trzymać w zamkniętych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast babcinych sposobów czyszczenia, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty mocno naruszają delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane kobiety.