kolczyki z perłami

Kolczyki z perłami

Perły to jedna z klasycznych ozdób w jubilerstwie. Symbolizują elegancję oraz wytworność w najczystszej postaci. Każda dama powinna wśród swojej kolekcji biżuterii posiadać biżuterię z pereł – nie ważne, czy sztuczne, czy prawdziwe. Oryginalną propozycją są kolczyki z perłami. Kolczyki z perłami w niektórych rodzinach nie są po prostu ozdobą – są przekazywane kolejnym pokoleniom i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – zwróć uwagę na…?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kula, jednak od czasu do czasu da się znaleźć także kształt łezki. Wybierając kolczyki z perłami warto zwrócić uwagę nie tylko na kształt, ale także barwę. Te z pań, które cenią klasyczne rozwiązania wybiorą z pewnością białe, ale kobiety, które nie boją się zaskakiwać mogą wybrać coś bardziej rzucającego się w oczy: perły stalowe albo bladoróżowe.

Kolczyki z perłami – nie tylko na wielkie okazje

O tym, że kolczyki z perłami to element idealnie pasujący do niemal każdej eleganckiej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najnowsze trendy idą na przekór tradycji noszenia pereł tylko na wieczorne wyjścia. Odważne kobiety noszą je je z jeansami i skórzaną kurtką.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]