Kolczyki serduszka – nie tylko dla dzieci

Kliknij tutaj jeśli jesteś zainteresowany kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na wszelkie okazje, świetnie akcentują urodę, są także kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich surowców zazwyczaj są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

Motyw serca jest często używany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do wytwarzania kolczyków tak dla dziewcząt, jak i dla pań. Kolczyki serca są delikatnym nadprogramem wielu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest z reguły wybierany na swobodne okazje – nosimy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, jedynie dyskretnie akcentują naturalną urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki nadadzą się na bale sylwestrowe, spotkania z ukochanym czy wielkie wyjścia i wyśmienicie łączą się one z wieczorowymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serduszka – fenomenalny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serca wykonane ze srebra i złota. Zainteresowaniem cieszą się też kolczyki pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie wyglądają bardzo efektownie. Zarówno kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, np. cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serca w kolorze lazurowym czy rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z wielu innych okazji. Wręczone ukochanej osobie – narzeczonej, współmałżonce czy też babci, kolczyki serca będą zawsze przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości i szacunku.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]