Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Poznaj ofertę dostawcy silników prądu stałego.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po efektywne rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych globalnych producentów.

Asortyment Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Bodine Electric Company

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych oraz przekładni falowych i planetarnych produkowanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy charakteryzujące się nadzwyczajną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy znacznej wilgotności (nawet do 90%), ekspozycji na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, a także przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]