Noti – polska marka designerskich mebli dla domu i biura

Kup designerskie meble Poznań na noti.pl.

Urządzając pomieszczenie, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, staramy się zagospodarować jego przestrzeń funkcjonalnie oraz nowocześnie. Zarazem pragniemy, by wnętrza manifestowały naszą indywidualność, a to często jest niemożliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble produkowane masowo przez popularnych na całym świecie producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest znacznie większy niż sobie to wyobrażamy. Polska także może się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti – wytrzymałe i wygodne

Noti to wytwórca mebli, aktywny na krajowym rynku już od 2005 r. i od powstania jego celem jest, aby oferowane przez niego meble były proste, komfortowe, a równocześnie szykowne i, co najważniejsze, aby cechowały się wytrzymałością. Marka kooperuje z cenionymi designerami, tworzącymi swoje projekty z pasją, starając się, by w pełni odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Ważną cechą mebli marki Noti jest to, iż idealnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Wyjątkowe meble Noti wykonywane są manualnie z najlepszych surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o środowisko, między innymi poprzez stosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Meble Noti – urządzając wnętrze użyj konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące interesującą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, jak przykładowo sofy z kolekcji Bouli lub siedziska z linii Rollo czy Trefle. Na stronie producenta umieszczony został konfigurator, w którym można sprawdzić wszelkie warianty mebli z konkretnej kolekcji i dobrać te odpowiadające koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Designerskim meblom tego producenta można przyjrzeć się osobiście w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Dodatkowo kolekcje Noti można kupić w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, m.in. w Gdańsku, w Kielcach oraz w Krakowie.

Fotografia pochodzi ze strony https://noti.pl

Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]